Klinik çalışmalar

DermaSilk® - benzersiz çeşitlilikte özel çamaşırlar.


Örgü DermaSilk® hafif- medikal sınıf özel ipek çamaşırları, her yaş grubunda vücudun diğer değişik bölgelerini de etkileyen allerjik cilt hastalıklarında da etkinliği  birçok yönden klinik olarak kanıtlanmıştır.

DermaSilk®  Avrupa’da Dr. lar tarafından yoğun olarak ve bulgular “hakemli” akademik tıp dergilerinde yayınlanmıştır. Aşağıda, yapılan çalışmaların kısa bir tanımını ve elde edilen çarpıcı sonuçları bulabilirsiniz. Detaylı bilgi veya paylaşım için lütfen iletişime geçiniz.

"Bu tarzda başka bir ürünün etkinliğini doğrulamak için kapsamlı testlerden geçtiğine rastlanmamıştır."

Klinik Çalışmalar


Yayınlanan klinik çalışmalarda, patentli DermaSilk® sistemi:
Tahrişin azaltılmasına, kaşıntıya bağlı olarak oluşan cilt hastalıklarına yardımcı olarak pamuklu çamaşırlardan hızlı ve önemli ölçüde üstün gelmektedir.
Topikal antibiyotik ve steroit kullanımını azaltarak, geleneksel ilaç etkinliğini arttırır.
Etkinliği Grup III topikal kortikosteroid ‘e göre karşılaştırılmıştır. Topikal antibiyotik ve steroid kullanımını azaltır.
Hastaların yüksek konforunu, hızlı iyileşmesini, daha iyi uyumasını ve en önemlisi yaşam kalitesini arttırmayı sağlar.
 

Atopik Dermatit'te ipek kumaşın klinik etkinliği
 

Atopik dermatit olan çocuklarda AEGIS ile tedavi edilen ipek kumaşın etkisi
 

Atopik Dermatit tedavisinde anti-mikrobiyal ipek çamaşır kullanımının, topikal kortikosteroid tedavisi ile karşılaştırılması
 

Atopik Dermatit tedavisinin özel ipek kumaşa sabit antimikrobiyal eklenmesinin klinik etkinliğini araştırmak için rastgele çift kör çalışma.
 

Diabetik Ülser Tedavisinde DemaSilk Klinik Etkinliği

 

Kemoterapi tedavisi gören cilt reaksiyonlarında destekleyici bir araç olarak patentli özel ipek giysilerin değerlendirilmesi.