Hakkımızda

İnsanoğlu varolduğu sürece mutlu olmak için çalışmış, ancak bunun ilk şartının "sağlıklı bir yaşam" olduğunu, onu kaybetme belirtileri ortaya çıkınca fark etmiştir.

Gelişen teknoloji ve bilim, sağlık sektörünün önemini daha da arttırmakta ve bu sektöre hizmet verenlerin sorumluluğu "hayat kurtarma" boyutuna ulaşmaktadır.

1983 yılından beri artan yetişmiş kadrosu ve genişleyen ürün yelpazesi ile çalışmalarını sürdüren ALBiO özellikle elemanlarına bu sorumluluk bilincini kazandırmayı öncelikli olarak hedeflemiştir.

Bu kültür ve anlayışla çalışan şirketimiz böyle kutsal bir görev yapmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

ALBiO Allerji Ürünleri Ltd. temsilcisi olduğu beş değerli firma ve onların çok çeşitli ürünleri arasında hiç bir önem farkı gözetmeksizin sunulan hizmetin tam ve kaliteli olmasını sağlamanın gururu içindedir. Bizler için önemli olan satış değil; kazanılan dostluklar, sürekli verilen hizmet ve servis, sağlanan bilimsel eğitim desteğidir.

2012 yılında bünyemize katılan son distribütörlüğümüz ALPRETEC Srl. firması kendi çatısı altında 3 ürün çeşidi barındırır; DermaSilk® ( tedavi edici çamaşırlar) , Microair® Pristine (anti allerjik yatak kılıfları) ve Microair® Barrier (kontakt ve mesleki dermatit eldiven ve çorapları) olarak mevcuttur. Dermatoloji alanında çığır açan, Avrupa ve Amerika’da yakaladığı üstün başarı ve bilimsel çalışmaları ile Alpretec firmasını, kaliteli yaşam için sizlere ve doktorlarımıza sunma şansını yakaladığımızdan dolayı çok mutlu ve heyecanlıyız.

İnanıyoruz ki; geçmişte olduğu gibi gelecekte de “allerjik hastalarımız” başta olmak üzere “sizlere” kaliteli bir yaşam sunabilmek için, araştırmalarımıza çözüm odaklı bakarak şirketimizde değerli firmaları bir araya getirmeye devam edeceğiz.

Siz değerli doktorlarımız ve kıymetli hastalarımız ile elele çalışarak daha uzun yıllar hizmetinizde olacağız…

ALBİO ALLERJİ AİLESİ